Yazdır
PDF

KOMPOZİT LPG TÜPÜ NEDİR?

Santek Komposite Silindir Konsepti

Santek'in Komposite LPG silindir çizgisinin düynada bilinen bir çok LPG aplikasyonunda avantajı bulunmaktadır. En başarılı silindirler polimerik ve kompozit maddelerden yapılmaktadır. Santek kompozit silindirleri; güvenliği, kaliteyi, tasarımı ve yeniliği birleştirerek geleceğin gaz depolama standartları olarak sizlere sunar.

Santek kompozit LPG silindirleri bugün sanayide bir dizi problemi yada avantajı bize sunar. Silindirler kolay taşıma, yarı saydamlığı sayesinde son kullanıcılara boş/dolu olduğunu anlama imkanı sunma, markalaşma avantajı ve lojistik avantajlar sunmakla birlikte dayanıklılığı sayesinde sanayiye extra güvenlik imkanı sunar. Santek kompozit LPG silindiri 5 farklı boyutta temin edilebilir.  Bunlar 12,5 Litre, 18,2 Litre, 20,6 Litre, 24,5 Litre ve 33,5 Litre olarak belirlenmiştir. Daha fazla bilgi için teknik özellikleri inceleyebilirsiniz. Diğer boyutlar ise özel gereksinimlere ve ihtiyaçlara göre pazara üretilerek verilebilir.

Santek kompozite LPG silindirleri değişik uzunluklardaki yatay valfler sayesinde farklı kullanımlar sunma şansına sahip olabilir. Bu kullanım şekli dışarı buhar yada sıvı olarak çıkışına göre değişiklik gösterir.